Każdy z namiot urządzony jest w innym stylu

Nasze namioty są w pełni zamknięte, wodoodporne, izolowane i wentylowane dlatego możecie odwiedzać nas o każdej porze roku. Posiadają prywatna łazienkę z prysznicem i zestawem kosmetyków. Wieczorem możecie obejrzeć w nim swój ulubiony serial na telewizorze z funkcją Netflix. Ponadto wyposażone są w aneksy kuchenne z ekspresem do kawy.

Namioty Standard​

Namioty zostały urządzone w stylu mazurskim i stylu boho, idealne dla par które cenią sobie lekkość bytu i przytulne miejsca. Radosne akcesoria, niekonwencjonalne kolory, wprowadzą Was do prawdziwej krainy mazur oraz boho. 

W naszych kulkach czas umili Wam wygodne fotele z których roztacza się piękny widok na szlak jezior mazurskich, welcome drink w postaci butelki wina wprowadzi Was w wyborny nastrój, a długi wieczorny czas umili Wam Smart TV z funkcją Netflix, dla zwolenników czytania namiot będzie wypełniony książkami. 

Na życzenie gości dostarczamy rano śniadanie w koszu.

Ponadto do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, stolik śniadaniowy oraz łazienka z prysznicem. Dodatkowo wyposażony jest w prywatny taras na podwyższeniu z dostępem do paleniska.

Namioty Premium​

Namioty zostały urządzone w stylu boho – idealnym dla par które cenią sobie lekkość bytu i przytulne miejsca. Radosne akcesoria, niekonwencjonalne kolory, wprowadzą Was do prawdziwej krainy BOHO.

W naszych kulkach czas umili Wam wygodna wanna z zestawem kosmetyków z której roztacza się piękny widok na szlak jezior mazurskich, welcome drink w postaci butelki wina wprowadzi Was w wyborny nastrój, a na długie zimowe wieczory czas umili Wam Smart TV z funkcją Netflix, dla zwolenników czytania namiot będzie wypełniony książkami.

Na życzenie gości dostarczamy rano śniadanie w koszu.

Ponadto do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, kącik relaksu z wygodnymi fotelami oraz łazienka z prysznicem. Dodatkowo wyposażony jest w prywatny powiększony taras na podwyższeniu z dostępem do paleniska.